Zľavové karty

Bratislava CARDHorehronie Region CardKarta do rajaLiptov Region CardOrava CardPARK SNOW Card - DonovalyRegion Card Turiec-KremnickoTatry CardTourist card - Karta Nitrianskeho kraja

Zľavové karty ušetria vaše peniaze na výletoch po Slovenku. Oplatí sa ich zakúpiť najmä pri viac dňových výletoch, kedy ponúkajú skutočne zaujímavé zľavy.

Region Card Turiec-Kremnicko

Informácie Zoznam zliav
Web Zľavy
Obrázok kartyRegion Card je vlastne plastová karta s čiarovým kódom, ktorý vám umožní čerpať zľavy v najväčších atraktivitách, výletných miestach, kultúrnych pamiatkach, ubytovacích zariadeniach a ostatných partnerských zariadeniach cestovného ruchu v regióne Turiec - Kremnicko. Užite si aquapark, ubytujte sa na horách, vyskúšajte lyžiarske strediská, navštívte múzeá, spoznajte krásy prírody, vychutnajte jedlo alebo si kúpte niečo na seba. S Region Card v atraktívnych zľavách až do 50%.
Už dnes ponúka viac ako 70 rôznych zliav z kategórii lyžiarske strediská, ubytovanie, strava, wellness, aqua-relax, fitness, regionálne produkty, kultúra, zdravá výživy a pod.

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.