V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Kúpaliská

Termálne kúpalisko Diakovce

3 komentáre
vytlačiť
Termálne kúpalisko Diakovce© Thermal Diakovce
Termálne kúpalisko Diakovce© Thermal Diakovce
Termálne kúpalisko Diakovce© Thermal Diakovce
Bazény Služby
Teplota Vonkajšie Kryté Plavecké Detské SkrinkaLehátko
27 - 35 °C 2 0 1 1 -1 €

Otváracie hodiny

Po Ut St Št Pi So Ne
1. 7. - 15. 9. 12:00 - 19:30 10:00 - 20:00 10:00 - 20:00 9:00 - 22:00 9:00 - 22:00 9:00 - 22:00 9:00 - 20:00

Cenník 3,50 € Dospelí      2,50 € Deti (3-15 rokov)

Deti do 3rDeti 3-15r, študenti Dospelí Dôchodcovia, ZŤP
zdarma2,50 € 3,50 € 2,50 €

Info o doprave zobraziť na mape

Verejná doprava

V obci Diakovce sa nachádza vlaková aj autobusová stanica alebo zastávka.

Komentáre a hodnotenia

25. 7. 2019
Katka
Kúpalisko Diakovce sa môže hanbiť 😤 prišli sme o 17.30 hod. Na internete sme si pozreli cenu vstupné na celý deň má byť 3,50 eur. Platili sme ale 4 eurá každé kúpalisko má zľavu pred večerom. Ani jeden bufet nefungoval iba jedna veľmi špinavá reštaurácia. Nechápem ako si takto chcú získať zákazníkov. Slečna v pokladni nám povedala že je nová a práve dnes pracuje prvý deň. Pýtali sme si pani vedúcu sedela na recepcii ale ukázala že nieje tam. Týmto pozdravujeme aj smelú pani vedúcu určite pán majiteľ je spokojný koho zamestnáva 😠😡
16. 6. 2019
havran
Asi majiteľovi nechýbajú stratené peniaze za neotvorenie kúpaliska v tieto horúce dni,múdrejší v Horných Salibách to vystihli a dobre zarobili.
9. 6. 2019
Milada Povrazníková
Dobrý deň, rada by som upozornila, že hoci sa to tak zdá, kúpalisko funguje a bude fungovať aj tento rok. Len zlyháva manažment, ktorý na svojich stránkach retrotermal eu, nedáva absolútne žiadnu informáciu o spustení prevádzky. Zákazníci to tam hľadajú, nenájdu. Kúpalisko má zatvorené brány, nedostanete sa dnu. Neviete absolútne nič, kým sa osobne nevydáte na miesto zistiť, či sú alebo nie sú otvorení. Akoby zaspali dobu. Dnes, keď funguje internet a oni nedajú ani len oznámenie nikam. Na Facebooku nájdete len oznamy, že hadaju kuchárku. Ale toto nemoze takto fungovat v súčasnosti, ked kazdy bojuje o zakaznika. Nemoze byt lahostajní voči zákazníkom.

Najlepšie vystihnuté z článku . Odignorovali fakt, že ľudí zaujíma, kedy otvárajú. Chcú prísť. Stačila jedna informácia. Zmútení sú aj prevádzkari na mieste a prenajímatelia.

Kúpalisko však naozaj funguje. Našla som kontakt na ubytovaciu časť na milého pána, ktorý dal aj mne informáciu, že druhá polovica júna to istí. Ďakujem touto cestou aj jemu ešte raz.

Hodnotenie kúpaliska? Každý rok perfektná voda, perfektné prostredie, umelý trávnik - pre alergika vhodný a dobrý. Jedlo chutné, služby tiež. Vnútorný prístrešok večne obsadený, ale to nie je chyba kúpaliska... ale ľudí. Určite odporúčam,... len kiež by sa pohol manažment alebo aspoň zodpovední.

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?