V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Galérie

Zoya galéria

0 komentárov
vytlačiť
Zoya galéria© Marek Hosa
Zoya galéria© Zoja v ZOYA
Zoya galéria© Zoja v ZOYA
Zoya galéria© Zoja v ZOYA
Zoya galéria© Zoja v ZOYA
Zoya galéria© Zoja v ZOYA
Zoya galéria© Zoja v ZOYA

Otváracie hodiny

Po Ut St Št Pi So Ne
- - 13:00 - 18:00 13:00 - 18: 00 13:00 - 18:00 13:00 - 18:00 13:00 - 18:00

Udalosti zobraziť predchádzajúce

Plagát Výstava Profillo

Výstava Profillo

4. 3. 2023   -   30. 4. 2023 viac informácií

Štvrťstoročie tvorby, dlhoročná pedagogická a kurátorská činnosť, viac než 220 výstav a účasť na siedmych sympóziách doma a v zahraničí, to je vizitka Patrika Illa, vedúceho Ateliéru SKLO na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave a šéfdizajnéra renomovanej sklárne RONA v Lednických Rovniach. Bohatý výber zo svojej tvorby vystaví od 4. marca do 30. apríla 2023 v priestoroch ZOYA GALLERY v bratislavskom Starom meste.

Tiene a farby

8. 4. 2022   -   26. 6. 2022 viac informácií

V priestoroch bratislavskej Zoya Gallery na Ventúrskej ulici 1 bude až do 26. 6. sprístupnená výstava výtvarnej tvorby Boženy, Andreja a Martina Augustínovcov. Výnimočnosť expozície s názvom Tiene a farby spočíva v tom, že premiérovo sa všetci autori predstavujú takmer výlučne svojimi olejomaľbami.

My World / Môj Svet

27. 3. 2022   -   12. 6. 2022 viac informácií

Výstava v Zoya Museum je výberom z tvorby dvoch autorov Andyho Warhola a Daniela Bidelnicu, ktorých spája spoločná vášeň pre maliarske umenie. Diela Andyho Warhola sú zo zbierky Zoya Museum boli nespornou inšpiráciou pre diela Daniela Bidelnicu, ktoré sú v múzeu nainštalované do veľkoplošných celkov a dodávajú dielam nové emotívnejšie vyjadrenie.

Výstava Obrazáreň

25. 1. 2019   -   2. 6. 2019

Obrazáreň ǀ Pinacoteca
Slovenská moderna zo súkromných zbierok
Zoya Gallery, Erdödyho palác, Ventúrska 1, Bratislava
24. január – 2. jún 2019
Kurátorky: Katarína Bajcurová, Iveta Ledecká

Pojem slovenskej moderny, vernejšie – výtvarnej moderny Slovenska – evokuje u mnohých divákov a záujemcov o umenie naše „rodinné striebro“. Na Slovensku jeho zberateľstvu prepadlo viacero zberateľov a nadšencov. Výstava pod symbolickým označením Obrazáreň pripravená v Zoya Gallery v Bratislave je pohľadom na najlepšie a najzaujímavejšie diela slovenskej moderny z troch vybraných súkromných zbierok.

Výstava Bodyfiction

1. 11. 2018   -   30. 11. 2018

Hoci fotografia ľudského tela nemá na Slovensku hlbokú tradíciu (prevládal klasický, najmä ženský akt), súčasní európski umelci jasne ukazujú, že telo poskytuje takmer neobmedzené možnost umeleckého vyjadrenia, a ako také je dnes oveľa dôležitejšie.

Fotografia tela v digitálnom veku už neslúži ako singulárne znázornenie pre potešenie divákovho oka. Telá sú fotografované, fotografie šírené prostredníctvom sociálnych sietí a reinterpretované v rôznych sociopolitických kontextoch. Z tohto pramení i názov výstavy: ľudské telo vo všetkých jeho formách.

Info o doprave zobraziť na mape

Verejná doprava

V meste Bratislava - Staré Mesto sa nachádza vlaková aj autobusová stanica alebo zastávka.

Komentáre a hodnotenia

Pre informácie o aktuálnych otváracích hodinách kontaktuje priamo prevádzkovateľa (info@zoyagallery.sk)!
Pre informácie ohľadne potreby testov, či vstupov kvôli COVID-u kontaktuje priamo prevádzkovateľa (info@zoyagallery.sk)!

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?

Problém s komentárom?