V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Bratislava - Petržalka - erb

Bratislava - Petržalka

Udalosti zobraziť predchádzajúce

Buwko&Sniwko a klauniáda u Perinčanov

30. 5. 2021 10:00   –   11:00 Dom kultúry Zrkadlový háj

Detské predstavenie z dielne Divadla Zábavka.

Veselá interaktívna ZáBaVKa o hľadaní povolania, ktorá končí fantastickým klaunským programom, do ktorého sa pravdaže zapájajú aj deti. Klauniáda pre malých aj veľkých s pesničkami, kúzlami a prekvapeniami! A okrem iného sa deti naučia dni v týždni či spoznajú rôzne povolania :-)

Plagát Vianočná Petržalka 2019

Vianočná Petržalka 2019

29. 11. 2019   –   15. 12. 2019 Námestie republiky

Petržalka pripravuje aj tento rok vianočné trhy. Tie sa budú konať na Námestí Republiky od 29. novembra do 18. decembra.

V stánkoch bude možné predávať vianočné darčeky z rôznych prírodných materiálov, kovu, šúpolia, textilu, polodrahokamov, dreva či papiera, ale tiež knihy. Sortiment môže tvoriť aj vianočné pečivo, ako perníky či oblátky, ako aj výrobky z medu a cukrovinky. Chýbať nebudú ani vianočné ozdoby, stromčeky, živé a sušené kvety, keramika alebo sklo.

Autosalon Bratislava 2019

1. 5. 2019   –   5. 5. 2019 Výstavisko Incheba Expoviac informácií

Po roku sa pozornosť všetkých automobilových nadšencov opäť sústredí do hlavného mesta. Bratislavský Autosalon, najprestížnejšia automobilová udalosť roka nielen na Slovensku, ale aj v stredoeurópskom regióne, pod jednou strechou naservíruje všetkým milovníkom áut skvelú prehliadku automobilov.

Plagát Dni Vianoc v Inchebe

Dni Vianoc v Inchebe

30. 11. 2018   –   19. 12. 2018 Výstavisko Incheba Expoviac informácií

Tisíce tipov na tradičné i originálne vianočné prekvapenia, sviatočná atmosféra, vôňa vareného vína a vianočných špecialít a k tomu fantastický predvianočný program pre deti i dospelých – to všetko do Incheby prinášajú Dni Vianoc. Počas predvianočného obdobia si návštevníci môžu v Inchebe zaobstarať nielen vianočné dekorácie, ale aj hračky, knihy, kozmetiku, šperky a bižutériu, oblečenie, elektroniku, doplnky do interiéru a mnoho ďalších zaujímavých drobností a vianočných darčekov pre svojich blízkych.

MŠaP 00045

1. 1. 2016   –   30. 12. 2016 Múzeum školstva a pedagogikyviac informácií

Výstava pri príležitosti štyridsiateho piateho výročia múzea sa zameria na ukážky z toho najvzácnejšieho, najreprezentatívnejšieho zo zbierkového fondu. Prvýkrát budú predstavené výsledky múzejnej práce iným spôsobom ako tomu bolo doteraz, umocneným i zvoleným architektonicko-výtvarným a grafickým riešením celej expozície.


Výlety v okolí mesta Bratislava - Petržalka zobraziť viac

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s mestom Bratislava - Petržalka?