V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Múzeá

Zoya múzeum

0 komentárov
vytlačiť
Zoya múzeum© Marek SVK
Zoya múzeum© Marian Zemko
Zoya múzeum© Michal Šebeňa, ZOYA
Zoya múzeum© Zoya Museum
Zoya múzeum© Zoya Museum
Zoya múzeum© Zoya Museum

Otváracie hodiny

Po Ut St Št Pi So Ne
-Otvorené od 11:30 - 18:30

Udalosti zobraziť predchádzajúce

Plagát Salón výtvarníkov 2023 – kolektívna výstava 85 umelcov Bratislavského kraja

Salón výtvarníkov 2023 – kolektívna výstava 85 umelcov Bratislavského kraja

16. 6. 2023   -   17. 9. 2023 viac informácií

SALÓN VÝTVARNÍKOV 2023

16. 6. – 17. 9. 2023, Zoya Museum – ELESKO Wine Park, Partizánska 2275, Modra
Tak ako sa s blížiacim letom predlžujú dni a slnovrat je takmer na dosah, otvárajú sa po 27. krát brány galérie Zoya Museum – ELESKO Wine Park v Modre do jedinečnej expozície výtvarných diel pod názvom Salón výtvarníkov 2023. Táto výnimočná výstava je už tradične mimoriadnou kultúrno-umeleckou príležitosťou pre výtvarníkov spod Malých Karpát, Bratislavy a z Bratislavského kraja prezentovať svoju tvorbu v rámci kolektívnej výstavy. Organizátorom podujatia je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja. Hlavným partnerom tohto výnimočného podujatia je Fond na podporu umenia, ktorý ho z verejných zdrojov podporil.

Plagát Salón výtvarníkov 2019 – radosť tvoriť, tvorbou radosť šíriť

Salón výtvarníkov 2019 – radosť tvoriť, tvorbou radosť šíriť

21. 6. 2019   -   24. 9. 2019 viac informácií

V portfóliu 23. ročníka Salónu výtvarníkov sa predstaví po umení bažiacemu publiku 80 výtvarníkov Bratislavského samosprávneho kraja. Účasti na podujatí sa zhostili nielen tradične vystavujúci autori, ale aj mnohí noví umelci. Vďaka ich tvorbe sa strohé sály galérie rozospievajú farbami obrazov, a fotografií, rozvlnia tvarmi sôch a plastík, ozdobia šperkami a umeleckými textíliami.
Hlavným organizátorom podujatia je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Toto výnimočné podujatie z verejných zdrojov podporuje Fond na podporu umenia.

Plagát Andy Warhol / The Factory

Andy Warhol / The Factory

11. 3. 2019   -   9. 6. 2019

Andy Warhol – The Factory

ZOYA Museum v Modre otvorilo novú výstavu s dielami najznámejšieho popartového umelca Andyho Warhola spojenú s virtuálnou realitou. Na výstave môžete zažiť atmosféru The Factory vo virtuálnom svete a ocitnúť sa v najneslávnejšom ateliéri Andyho Warhola.

Plagát Salón výtvarníkov

Salón výtvarníkov

14. 9. 2018   -   23. 12. 2018

Salón výtvarníkov je kultúrno-umelecké podujatie, ktoré je tradične organizované Malokarpatským osvetovým strediskom. Je pestrou prehliadkou tvorby výtvarníkov z Bratislavského kraja: Bratislavy, Pezinka, Modry, Stupavy, Malaciek, Senca, či z okolitých miest a mestečiek, ktorí tu žijú alebo tu tvoria vo svojich ateliéroch. Na tomto podujatí sa prezentujú v rôznych výtvarných žánroch, technikách a námetoch. Na výstave uvidíte diela 78 výtvarníkov, čo je najviac za všetky doterajšie ročníky. Predstavia svoju aktuálnu tvorbu v podobe obrazov, sôch, plastík, šperkov, či fotografií.

Salón výtvarníkov 2024

21. 6. 2024   -   15. 9. 2024 viac informácií

Kolektívna výstava 93 umelcov Bratislavského kraja „Farba radosti v Tebe“
Zoya Museum – ELESKO Wine Park, Modra
Vítame Vás na Salóne výtvarníkov 2024, kde farba radosti ožíva v každom z nás. Nech sa táto kolektívna výstava stane miestom, kde sa sny premenia na skutočnosť a umenie prehovorí hlasom našej duše. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoločné zdieľanie tohto výnimočného umeleckého zážitku. Je to príležitosť pre všetkých milovníkov umenia stretnúť sa s tvorbou talentovaných umelcov, nech už sú to etablovaní profesionáli alebo vášniví amatéri.
Výstava je pre verejnosť prístupná od 21. 6. do 15. 9., od stredy do nedele, v čase od 11:30 do 18:30. Viac informácií o výstave nájdete na www.moska.sk a o dennej dostupnosti výstavy na www.moska.sk/podujatia/dostupnost-sv-2

4 € Dospelí
zadarmo Deti

Info o doprave zobraziť na mape

Komentáre a hodnotenia

Pre informácie o aktuálnych otváracích hodinách kontaktuje priamo prevádzkovateľa (info@zoyamuseum.sk)!
Pre informácie ohľadne potreby testov, či vstupov kvôli COVID-u kontaktuje priamo prevádzkovateľa (info@zoyamuseum.sk)!

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?

Problém s komentárom?