V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Múzeá

Zoya múzeum

0 komentárov
vytlačiť
© Marek SVK
© Marian Zemko
© Michal Šebeňa, ZOYA
© Zoya Museum
© Zoya Museum
© Zoya Museum

Otváracie hodiny otvorené do 18:30

Po Ut St Št Pi So Ne
-Otvorené od 11:30 - 18:30

Udalosti zobraziť predchádzajúce

Plagát udalosti

Salón výtvarníkov 2019 – radosť tvoriť, tvorbou radosť šíriť

21. 6. 2019   –   24. 9. 2019 Vhodné pre detiviac informácií

V portfóliu 23. ročníka Salónu výtvarníkov sa predstaví po umení bažiacemu publiku 80 výtvarníkov Bratislavského samosprávneho kraja. Účasti na podujatí sa zhostili nielen tradične vystavujúci autori, ale aj mnohí noví umelci. Vďaka ich tvorbe sa strohé sály galérie rozospievajú farbami obrazov, a fotografií, rozvlnia tvarmi sôch a plastík, ozdobia šperkami a umeleckými textíliami.
Hlavným organizátorom podujatia je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Toto výnimočné podujatie z verejných zdrojov podporuje Fond na podporu umenia.

4 € Dospelí
zadarmo Deti
Plagát udalosti

Andy Warhol / The Factory

11. 3. 2019   –   9. 6. 2019 Vhodné pre deti

Andy Warhol – The Factory

ZOYA Museum v Modre otvorilo novú výstavu s dielami najznámejšieho popartového umelca Andyho Warhola spojenú s virtuálnou realitou. Na výstave môžete zažiť atmosféru The Factory vo virtuálnom svete a ocitnúť sa v najneslávnejšom ateliéri Andyho Warhola.

4,50 € Dospelí
zadarmo Deti
Plagát udalosti

Salón výtvarníkov

14. 9. 2018   –   23. 12. 2018 Vhodné pre deti

Salón výtvarníkov je kultúrno-umelecké podujatie, ktoré je tradične organizované Malokarpatským osvetovým strediskom. Je pestrou prehliadkou tvorby výtvarníkov z Bratislavského kraja: Bratislavy, Pezinka, Modry, Stupavy, Malaciek, Senca, či z okolitých miest a mestečiek, ktorí tu žijú alebo tu tvoria vo svojich ateliéroch. Na tomto podujatí sa prezentujú v rôznych výtvarných žánroch, technikách a námetoch. Na výstave uvidíte diela 78 výtvarníkov, čo je najviac za všetky doterajšie ročníky. Predstavia svoju aktuálnu tvorbu v podobe obrazov, sôch, plastík, šperkov, či fotografií.

4 € Dospelí
zadarmo Deti

Info o doprave zobraziť na mape

Komentáre a hodnotenia

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?