V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Galérie

Galéria SPP

0 komentárov
Bezbariérový prístup
vytlačiť
Galéria SPP© Martin Vatra

Otváracie hodiny dnes zatvorené

Po Ut St Št Pi So Ne
Otvorené od 11:00 - 18:00-

Udalosti zobraziť predchádzajúce

Emergencia substancie

6. 2. 2020   –   28. 2. 2020

Galéria SPP tentokrát otvorila svoje priestory výstave „Emergencia substancie“ s výberom obrazov, ktoré nesú rukopis mladej maliarky Lucie Horvátovej. Nedajte sa odradiť zložitým názvom. Diela tejto autorky sú atraktívne tak po vizuálnej, ako aj obsahovej stránke a to aj pre mladšie ročníky.

Andrej Augustín: 55 - Pokiaľ mi telo nepovie dosť budem tancovať

5. 4. 2019   –   31. 5. 2019

Diela Andreja Augustína na jeho súčasnej výstave prezrádzajú jeho aktívne pôsobenie a dozrievanie vo svete umenia. Výstava zahŕňa najnovšiu tvorbu obrazov, grafiky a maľbu na porcelán. Diela ukrývajú čarovné príbehy maľované farbou, svetlom a silnými emóciami nadobudnutými počas umeleckého pôsobenia. Pri pohľade na Andrejove obrazy sa cítim ako pri prelete nad čarovnou krajinou, v ktorej sa môže stať všetko. Nadnáša ju totiž nekonečná fantázia Andreja Augustína.

Ján Raška a Milan Flajžík

11. 3. 2019   –   29. 3. 2019

Maliar Ján Raška a sochár Milan Flajžík sa nám v Galérii SPP predstavia so svojimi najnovšími umeleckými dielami na výstave s názvom Medzi nami. Názov výstavy naznačuje, že diela umelcov ukrývajú viac významov. Prvý význam naznačuje kolegialitu a priateľstvo, ktoré funguje medzi výtvarníkmi a súčasne odkrývajú aj hlbší význam. Svojou tvorbou zachytávajú aspoň z časti to neuchopiteľné, emocionálne a konfliktné, ale aj farebné a nádherné, čo vibruje medzi nami ľuďmi.

Pavol Bradovka: Still on the road

20. 12. 2018   –   31. 1. 2019

Unikátna výstava predstavuje diela dnes už zrelého umelca, maliara a tvorcu rôznych objektov. Najnovšie maľby Pavla Bradovku znázorňujú, že diela majú dvojaký zmysel. Navonok sa jeho tvorba javí ako pohyb medzi živelnosťou a pragmatizmom, no vo vnútri má hlbší význam presne tak ako to býva aj v živote.

Lubo Špirko

26. 10. 2018   –   6. 11. 2018

Galéria SPP prináša svojim návštevníkom výnimočnú výstavu fotografa Luba Špirka. Pri príležitosti stého výročia vzniku Československej republiky uvedie výstavu osobností českého a slovenského kultúrno-spoločenského života.

Info o doprave zobraziť na mape

Verejná doprava

V meste Bratislava - Ružinov sa nachádza vlaková aj autobusová stanica alebo zastávka.

Komentáre a hodnotenia

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?